Instruktor


Dominika Grosiak

Od września 2014 roku jako instruktor Pałacu Kultury Zagłębia prowadzi zespół mażoretek przy Orkiestrze Dętej w Ujejscu. Zajęcia odbywają się w Szkole Podstawowej nr 25. Pod opieką ma dwie grupy dziewczynek: młodszą i starszą, z którymi bardzo chwali sobie pracę. Ich wkład w taniec oraz zaangażowanie rodziców przyniosło wielki sukces: zgrany, uśmiechnięty zespół, który na każdym treningu daje z siebie 100% i jeszcze więcej.

Absolwentka Policealnej Szkoły ProEdukacja w Katowicach na kierunku Instruktor Fitness. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w Miejskim Domu Kultury w Kaletach. Tam należała do zespołu mażoretek Inez, oraz chodziła na kurs tańca towarzyskiego.

W 2012 roku zdobyła srebrny medal na IV festiwalu mażoretek Parada w Czerwionce- Leszczynach, w kategorii miniformacja pom-pon seniorki. W czasach szkolnych, jako solistka wygrała miedzy szkolny konkurs tańca w Tarnowskich Górach, przywożąc złoty medal.

W latach 2011-2012 ukończyła kurs instruktora mażoretek I i II stopnia w Centrum Szkolenia Mażoretek w Opolu, organizowany przez Stowarzyszenie Mażoretek, Tamburmajorek i Cheerleaderek Polskich.

Doświadczenie w pracy z dziećmi zbierała współpracując z Silesian Sport Club z siedzibą w Bytomiu, gdzie prowadziła zajęcia taneczne oraz sportowo-artystyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Jesienią 2013 roku przeszła casting i zatańczyła w koncercie finałowym show The Best Of Whitney w reż. Macieja Misztal, którego premiera miała miejsce w Domu Kultury w Rybniku- Chwałowicach.

Była też statystką w teledysku Ewy Urygi w singlu Coming, który był nagrywany w Teatrze Rozbark w Bytomiu.

Obecnie pracuje nad spektaklem Kochaj i tańcz w reż. Tomasza Mich oraz Tomasza Owczarek. Premiera spektaklu planowana jest na luty 2015 roku, w Domu Kultury w Chorzowie.

Oprócz tańca mażoretkoweo, poszerza swoje umiejętności w tańcu współczesnym, oraz w tańcu rock and roll, w którym również odnosi sukcesy.